MSN Messenger Resim, Avatar ve Gerekli Eklentileri
MSN Messenger Göz Kırpmaları (Hareketli Animasyonları)

MSN Messenger Ana Sayfa

    EreNeT.NeT MSN Messenger Eklenti Galerisi  
 

Erenet Oyun

Live ve MSN Messenger 'Ne Dinliyorum' Özelliği

Ne Dinliyorum Özelliği

MSN - Live Messenger 'Ne Dinliyorum' özelliğini bilmeyenimiz yoktur. Media Player üzerinden dinlediğimiz müzikler Messenger penceremizde ve nickimizin yanı başında yer alır. Bu özellik YouTube, Metacafe, Google Video, MySpace Profile gibi video paylaşım sitelerinden izlediğimiz/dinlediğimiz videoların başlıklarını aynı Media Player üzerinden dinlediğimiz müzik isimleri gibi Live - MSN Messenger penceremizde ve nickimizin yanında yer verdirebiliyoruz.

Bu işlemleri yapabilmemiz için Firefox tarayıcı sahibi olmamız gerekli. Firefox taraycımız için gerekli olan 'Now Playing X' eklentisi ile bu işlemleri yapabiliyoruz. Firefox tarayıcı için 'Ne Dinliyorum' özelliğini kullanabilmemiz için gerekli olan eklentiyi buraya tıklayarak indirebiliriz.

Eğer Firefox taraycımız yoksa ücretsiz olarak Firefox edinmek (indirmek) için buraya tıklayınız. Firefox tamamen ücretsiz olup Mozilla ürünüdür. Google sunucularından güvenli olarak indirebilirsiniz. Firefox'u edindikten sonra yukarıdaki eklentimizi kurabilirsiniz. Eklentinin kurulumu çok basittir eklenti linkine tıkladıktan sonra Firefox eklenti kurulumunu bizim için çabucak yapacaktır.

Firefox eklentimizi kurduktan sonra Firefox taraycı penceremizden 'Araçlar > Now Playing X' sekmesini tıklıyoruz.Daha sonra karşımıza Ne Dinliyorum özelliğini kullanmamızı sağlayan pencere çıkacak.Burada YouTube varsayılan olarak gelmektedir. Bu pencereden istediğimiz video sitesini ekleyebiliyoruz. 'Add' butonu ile.Eklerken yardımcı olacak bilgiler aşağıdaki şekilde verilmiştir.Eklenti işlemleri tamamlandı, şimdi MSN - Live Messenger penceremizden 'Ne Dinliyorum' özelliğini açmalıyız.Şuanda herşey tamam örnek olarak youtube üzerinden herhangi bir video açıp özelliğimizin tamamlanıp tamamlanmadığını test edebiliriz.Eğer bütün işlemleri yaptıysanız aşağıdaki gibi görünmesi gerekecektir.Eklentiyi İndir
Firefox Taraycınız Yoksa İndirin (Eklentiyi kullanabilmeniz için gerekli)


Copyright © by EreNeT.NeT™